Kolejny raz przekonujemy się, że warto brać udział w konkursach. Oto nasi wyróżnieni i nagrodzeni uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie Ogólnopolskiej Kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł". Gratulujemy!!!