Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łążku

Wręczenie nagród i dyplomów dla uczniów biorących udział w konkursach

Utworzono dnia 28.06.2021

22 czerwca 2020 roku w PSP im. Jana Pawła II odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla uczniów biorących udział w konkursach na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim, wojewódzkim, powiatowym, gminnym i szkolnym. Laureatom nagrody wręczył Wójt Gminy Łoniów Szymon Kołacz, przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Pani Dyrektor Joanna Bisztyga, Przewodnicząca Rady Rodziców Małgorzata Staszczyk. Mimo trudnej sytuacji w minionym roku szkolnym związanej z pandemią i nauką zdalną uczniowie z zaangażowaniem reprezentowali naszą szkołę w licznych konkursach.. Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Laureaci


  • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny:

Julia Kopeć klasa V- wyróżnienie

Krystian Lis klasa VI- wyróżnienie


  • XXI Ogólnopolskim Konkurs Papieski  JAN PAWEŁ II NIOSĄCY MŁODZIEŻY DOBRĄ NOWINĘ - „JESZCZE BĘDZIE PIĘKNIE, MIMO WSZYSTKO. TYLKO ZAŁÓŻ WYGODNE BUTY, BO MASZ DO PRZEJŚCIA CAŁE ŻYCIE.” Organizowany przez Hufiec  w Wadowicach:

Kl V: Maja Mikus

Kl VI: Kacper Kubicki


  • Ogólnopolski konkurs plastyczny organizowany przez KRUS ,,Bezpiecznie w gospodarstwie przez 30 lat mamy – wypadkom  zapobiegamy”

Kl VI; Nikola Sołtyk, Krystian Lis, Maria Leśniak

Kl VII: Kamilla Pincz


  • V Wojewódzki Konkurs z Matematyki dla uczniów Szkół Podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2020/2021

Kl. VIII - Aleksandra Latra - finalistka


  • II Wojewódzki Konkurs z Chemii dla uczniów Szkół Podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2020/2021

Kl. VIII - Aleksandra Latra - finalistka

Kl. VIII - Natalia Jędrzejwska - finalistka


  • ,,112 zawsze w gotowości” – konkurs organizowany przez Świętokrzyski Urząd Wojewódzki:

Kl V: Mateusz Bąk – wyróżnienie, Julia Kopeć – wyróżnienie, Natalia Złotek – wyróżnienie,

Kl VI: Milena Paruch – wyróżnienie,


  • ,,Kartka wielkanocna do Papieża Franciszka kontynuatora nauczania Jana Pawła II” konkurs organizowany przez Instytut Dialogu Międzykulturowego w Krakowie:

Kl V: Julia Kopeć - II miejsce, Julia Prusak – wyróżnienie,


  • Konkurs plastyczny pod hasłem „Segregujemy odpady, bo takie mamy zasady” organizowany przez Ekologiczny Związek Gmin Dorzecza Koprzywianki:

1 miejsce – Kacper Smykla  kl. III

2 miejsce -  Lena Osemlak   kl.III


  • Konkurs wiedzy na temat „Kompostowanie- Jak?, Gdzie?, Po co?” organizowany przez Ekologiczny Związek Gmin Dorzecza Koprzywianki:

1 miejsce – Maria Leśniak  kl. VI

2 miejsce – Szymon Żak     kl.VI


  • Konkurs na wykonanie komiksu obrazkowego pod hasłem „Segregujemy odpady, bo takie mamy zasady” organizowany przez Ekologiczny Związek Gmin Dorzecza Koprzywianki:

1 miejsce – Sara Siennicka  kl. VIII


  • Konkurs na „Zbiórkę zużytych baterii” organizowany przez Ekologiczny Związek Gmin Dorzecza Koprzywianki:

1 miejsce -  Alex Andriulionis  kl. I

Zapraszamy na fotorelację:)

https://psplazek.pl/galeria/rok-szkolny-2020-21/g,wreczenie-nagrod-i-dyplomow-dla-uczniow-bioracych-udzial-w-konkursach

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny

Zegar