2 listopada odbyły się w naszej szkole zajęcia w formie warsztatów z druku 3D. W zajęciach uczestniczyły przedszkolaki oraz uczniowie z kl.1-5. Uczniowie mogli zobaczyć jak powstaje druk 3D. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem .