3 października gościliśmy w naszej szkole Teatr Lalkowy "Pinokio" z Nowego Sącza. Obejrzeliśmy spektakl pt."Jak Karolek został Papieżem". Był to pierwszy krok do świętowania obchodów 14 rocznicy nadania szkole imienia Jana Pawła II.