W miniony weekend, nasi szkolni wolontariusze
przyłączyli się do 23 edycji przedświątecznej zbiórki żywności pod hasłem „Tak. Pomagam!” organizowanej przez Caritas Diecezji Sandomierskiej. Uczniowie naszej szkoły zbierali produkty żywnościowe w Biedronce , w Łoniowie. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za hojne przyłączenie się do tej inicjatywy![]()













