Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja to wielkie święto dla naszej ojczyzny. W naszej szkole z tej okazji odbył się uroczysty apel. Nasi uczniowie przypomnieli w przygotowanym przedstawieniu i piosenkach czym dla Polaków była Konstytucja 3 Maja i jakie wartosci powinniśmy czerpać z jej bogactwa.













