Dziś odwiedziliśmy Środowiskowy Dom Samopomocy w Łoniowie. Uczniowie naszej szkoły przedstawili krótki występ dotyczący Andrzejek i zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Była to niezapomniana lekcja Miłości, Radości i Szczęścia. Dziękujemy za tak miłe przyjęcie i zaproszenie.













