29 marca odbył się Turniej Wiedzy Pożarniczej "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"
. Uczestniczkami konkursu były trzy uczennice naszej szkoły:Maja Mikus, Patrycja Latra oraz Julia Kopeć. Wszystkie dziewczyny wykazały się ogromną wiedzą z zakresu pożarnictwa Pierwsze miejsce w eliminacjach gminnych, w drugiej grupie wiekowej zdobyła Julia Kopeć. GRATULACJE![]()
![]()
![]()
![]()
![]()













