Przed Wielkanocą Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprosił dzieci przedszkolne i uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym ,,Kartka wielkanocna do Papieża Franciszka kontynuatora nauczania Jana Pawła II".
Z nadesłanych kartek z życzeniami jury wybrało te, które zostaną wysłane do Watykanu. Wśród laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły - Julia Kopeć, wyróżnienie natomiast otrzymała - Julia Prusak.













