Jak zostać Mikołajem? Pewnie każdy z Nas się zastanawia...a uczniowie naszej szkoły już wiedzą bo obejrzeli dziś film, który nosił właśnie taki tytuł. Później obowiązkowo odwiedziliśmy McDonald w Tarnobrzegu;) Jak zawsze świetnie się bawiliśmy
zapraszamy do foto relacji;) P.S. A naszym Mikołajem był dziś Pan Grzegorz, który obdarował nas słodkim poczęstunkiem![]()













