Po zdanym egzaminie teoretycznym na kartę rowerową, dziś czwartoklasiści przystąpili do egzaminu praktycznego. Egzamin przebiegł pomyślnie, gdyż wszyscy uczestnicy wykazali się niezbędnymi umiejętnościami podczas jazdy. Gratulujemy i życzymy bezpiecznej jazdy.













