2 kwietnia obchodziliśmy Dzień Świadomości Autyzmu. Nasza Szkoła również przyłączyła się do celebrowania tego dnia - Nie oceniamy! Nie odsuwamy się! Nie wykluczamy! A rozumiemy i pomagamy!