Piątek w naszej szkole okazał się dniem popularyzacji streetbandy, czyli uproszczonej wersji unihokeja. Rozgrywki dostarczyły uczniom wiele radości! Zasady streetbandy: - mała ilość zawodników w polu - małe bramki bez bramkarzy - tercja trwa do 10 minut - nie dopuszcza się do wysokiego podnoszenia główki kija oraz brutalnej gry. To świetna, bardzo dynamiczna gra rekreacyjna. Na pewno to powtórzymy!













